Trwa ładowanie...

Rzucał kobietą o ścianę i groził jej nożem. Trafił do aresztu

Konkubina mężczyzny doznała silnych urazów ciała.

Rzucał kobietą o ścianę i groził jej nożem. Trafił do aresztu
d1s6cw2
d1s6cw2

Do komisariatu policji zgłosiła się przerażona kobieta. Prosiła o pomoc, składając zawiadomienie o agresji i przemocy, jaką stosuje wobec niej konkubent. 31-latek rzucał nią o ścianę i groził nożem. Paweł B. nie raz trafiał do aresztu. Powodem były włamania. I tym razem sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego.

Do komisariatu w Wawrze zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o agresji i przemocy, jaką stosował jej konkubent. Pokrzywdzona postanowiła złożyć zawiadomienie, kiedy po raz kolejny 31-letni Paweł B. podniósł na nią rękę i groził jej nożem, przykładając go do brzucha, a następnie zaczął rzucać nią o ścianę. Kobieta doznała urazów głowy. Z jej relacji wynikało, że partner od dłuższego czasu wyzywa i znęca się psychicznie nad jej córką, a wobec niej również stosuje formy znęcania fizycznego.

Policjanci z komisariatu zatrzymali 31-latka. Mężczyzna jest znany policjantom. Był już w przeszłości zatrzymywany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany za kradzieże z włamaniem. Tym razem materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów znęcania się i uszkodzenia ciała.

W sądzie po raz kolejny przychylono się do wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

Przeczytaj też: Trwa moda na Veturilo

d1s6cw2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s6cw2
Więcej tematów