Trwa ładowanie...

Ryanair przenosi loty krajowe na Lotnisko Chopina

Samoloty mają odlatywać trzy razy dziennie. Bilety już od 18 zł.

Ryanair przenosi loty krajowe na Lotnisko Chopina
d3kskew
d3kskew

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair, posiadające obecnie bazę operacyjną na lotnisku w Modlinie, postanowiły przenieść loty krajowe na Okęcie. Z Lotnisko Chopina polecimy do Gdańska i Wrocławia.

W 2008 roku przewoźnik wycofał z Okęcia. Po zamknięciu lotniska w Modlinie Irlandczycy czasowo przenieśli loty na Lotnisko Chopina. Po ponownym uruchomieniu całkowicie przeniósł bazę operacyjną do Modlina . Loty krajowe Ryanair uruchomił w 2014 roku. W tej chwili za bilet do Wrocławia lub Gdańska możemy zapłacić nawet tylko 18 zł. Z Chopina do Gdańska i Wrocławia samoloty mają odlatywać trzy razy dziennie. Nie wiadomo, czy przewoźnik podniesie ceny.

Sezon zimowy

Na konferencji prasowej, jak odbyła się w wtorek, linie lotnicze ogłosiły zimowy rozkład lotów oraz uruchomienie kilku nowych połączeń z lotniska w Modlinie. W sezonie zimowym 2016/17 irlandzki przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy na nowych trasach z Warszawy Modlina do następujących miast: Belfastu, Birmingham, Edynburga, Leeds Bradford, Newcastle, Porto, Tuluzy i Walencji.

Na konferencji można tez było się dowiedzieć, że Ryanair zwiększy częstotliwość rejsów do Bristolu oraz Mediolanu Bergamo. Zimą na lotnisku w Modlinie przewoźnik będzie oferował loty w sumie na 35 trasach z portu lotniczego w Modlinie.

d3kskew

W Polsce Ryanair obecny jest od 2005 roku.

d3kskew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kskew
Więcej tematów