Trwa ładowanie...

Ruszają zapisy na Bieg Niepodległości

Wśród zawodników, którzy wystartują 11 listopada, znajdą się biegacze, amatorzy nordic walking oraz osoby na wózkach.

Ruszają zapisy na Bieg Niepodległości
d3r74sz
d3r74sz

Punktualnie o północy w sobotę, 10 października, rozpoczną się zapisy do Biegu Niepodległości. Podobnie jak w ubiegłych latach, na chętnych czeka pula 15 tysięcy pakietów startowych. Wśród zawodników, którzy wystartują 11 listopada, znajdą się biegacze, amatorzy nordic walking oraz osoby na wózkach.

Zapisy

Na chętnych do udziału w 27. Biegu Niepodległości czeka 15 tysięcy pakietów startowych. Rejestracja do biegu rozpocznie się w nocy z 9 na 10 października dokładnie o północy. By znaleźć się na liście startowej, wystarczy zalogować się lub wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.aktywnawarszawa.waw.pl.

Wszyscy rejestrujący się w ten sposób uczestnicy zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej w ciągu trzech dni. Po przekroczeniu tego terminu zgłoszenie zostanie usunięte z bazy danych.

Opłacony pakiet można odebrać od 15 października w biurze zawodów zlokalizowanym w sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1 (wejście od strony ul. Marszałkowskiej).

d3r74sz

Nowością tegorocznej edycji biegu jest możliwość otrzymania pakietu startowego za pośrednictwem poczty kurierskiej. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednią opcję, wypełnić formularz, uiścić opłatę za wysyłkę, a kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany adres.

Trasa biegu

Podobnie jak przed rokiem start biegu zlokalizowany będzie u zbiegu ulicy Stawki oraz al. Jana Pawła II. Punktualnie o symbolicznej godzinie 11.11 wystartują biegacze. Kilka minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy poruszający się na wózkach, a na końcu linię startu przekroczą zawodnicy nordic walking.

Trasa zawodów przebiegać będzie centralnymi ulicami Warszawy. Start i meta znajdować się będzie w pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Stawki. Dziesięciokilometrowa, atestowana trasa będzie przebiegać al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości. Biegacze oraz zawodnicy na wózkach nawracają w prawo na wysokości ul. Rakowieckiej. Zawodnicy nordic walking będą mieli do pokonania, krótszą 6,5-kilometrową trasę i wykonają nawrót na wysokości ul. Koszykowej.

d3r74sz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r74sz
Więcej tematów