Trwa ładowanie...

Rusza nabór do Akademii Piłkarskiej Legii

Na rejestrację zostały tylko dwa dni. Warto się pośpieszyć!

Rusza nabór do Akademii Piłkarskiej Legii
d4i6uk9
d4i6uk9

Już w najbliższą niedzielę, 15 września startują nabory do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. To wielka szansa dla najmłodszych piłkarzy - Akademia to* świetne miejsce do zostania profesjonalnym piłkarzem*. To także możliwość spotkania z zawodnikami pierwszej drużyny Legii.

Dla kogo: każdy chłopiec urodzony w latach 2001-2007 może zostać członkiem Akademii. Wystarczy zgłosić się na nabór, który odbędzie się już 15 września na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3. Do 13 września zarejestrować się poprzez formularz umieszczony na specjalnej stronie internetowej.

Tylko dwa zostały na zarejestrowanie. Warto się pośpieszyć, tym bardziej, że koknurencja będzie ostra. "Zapowiada się rekordowa liczba uczestników!" - poinformowała dziś Izabela Kuś z Legii.

d4i6uk9

Po wypełnieniu dokumentów wystarczy w niedzielę stawić się w szatni Akademii (między Sklepem Kibica a wjazdem na parking pod Trybuną Wschodnią stadionu). Każdy kandydat na piłkarza otrzyma drogą mailową dokładną informację, o której godzinie powinien pojawić się przy Łazienkowskiej. Trzeba zabrać ze sobą strój sportowy, czyli spodenki, koszulkę i buty. Dodatkowe szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d4i6uk9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i6uk9
Więcej tematów