Trwa ładowanie...

Rusza cykl targów kulinarnych na Agrykoli

Od najbliższej niedzieli impreza będzie się odbywała co tydzień

Rusza cykl targów kulinarnych na Agrykoli
d46b04l
d46b04l

Rusza cykl targów kulinarnych "ŚNIADANIE NA TRAWIE". Impreza będzie się odbywała w każdą niedzielę od 25 maja 2014 roku, w dobrze znanym, warszawskim plenerowym miejscu - Placu Zabaw. Wokół tego miejsca znajdują się tereny zielone parku Agrykola , więc na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca na trawie.

Na targach znajdziecie najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu i produkty do zabrania do domu, specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach, a także oryginalne produkty do domu i mieszkania.

Dodatkowo organizatorzy planują różne atrakcje, takie jak: animacje i atrakcje dla najmłodszych, wykłady i warsztaty na trawie, muzyka i świetna atmosfera, bar z zimnymi napojami zarówno z procentami jak i bez, wypożyczalnia leżaków oraz miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu

d46b04l

Lista wystawców na niedzielę 25 maja:

Casablanca Import - oliwki marokańskie, Le Papu - przetwory, Deserownia, Zdrowo Ziołowo, Psia Piekarnia, Smak Obfitości, Hummusbar, Jarmark Zdrowia, Chutorok, Yakitori, Można Mlaskać, Owocni, Pyr Pyr - pieczone ziemniaki, Urban Burritos, Jak u Mammy, Kaffa ETC - Kawa Świeżo, Palona, Bartlowizna Dolina Biebrzy, Waffiezz, Mamma Mia, Lodove.

Plac Zabaw, ul. Myśliwiecka 9 (tuż przy Agrykoli)

d46b04l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46b04l
Więcej tematów