Trwa ładowanie...

Rogers Waters z "The Wall" na Narodowym!

Najważniejsza płyta w historii rocka - w Warszawie na żywo!

Rogers Waters z "The Wall" na Narodowym!
d1ploq4
d1ploq4

Roger Waters, współzałożyciel i główny twórca utworów legendarnego zespołu Pink Floyd ogłosił powrót historycznej produkcji "The Wall" do Europy w 2013 roku. 20 sierpnia na Narodowym wystapi z tą, naważniejszą płytą w historii rocka.

To dźwiękowe i wizualne arcydzieło alienacji i transformacji będzie wykonywane w całości z udziałem pełnego zespołu i supernowoczesnej produkcji. Roger Waters przeprojektował i przeskalował show The Wall specjalnie na potrzeby stadionów, by stworzyć wielkie widowisko, umożliwiające fanom – bez względu na miejsce, w którym siedzą doskonał doświadczenie muzyczne.

Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Europy z The Wall. To będzie świetna zabawa dla nas wszystkich. Przerobiłem widowisko, aby móc je odegrać na zewnątrz, na wielkich stadionach. Jest naprawdę dobre. Jeszcze bardziej wzruszające, wciągające, dramatyczne i ekscytujące niż koncerty w halach. Musiałem przemyśleć całość pod kątem stadionów. Ten spektakl z szerokim, stadionowym murem nie mógł powstać 40 lat temu. Nie mogliśmy wypełnić przestrzeni w sposób, który byłby emocjonalnie, muzycznie i teatralnie satysfakcjonujący. Technologia się zmieniła. Teraz możemy - powiedział Waters.

The Wall, powstała w 1979 roku to ostatnia płyta Pink Floyd nagrana w klasycznym, czteroosobowym składzie. Na podstawie albumu powstał film Pink Floyd The Wall w reżyserii Alana Parkera.

d1ploq4

Roger Waters/The Wall
20 sierpnia 2013
Stadion Narodowy
Szczegóły i ceny (jest drogo!) znajdziemy TUTAJ . Zobaczcie tez wideo - "Antoher Brick in The Wall".

d1ploq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ploq4
Więcej tematów