Trwa ładowanie...

Rodzinny biznes narkotykowy. Zatrzymali dilerów

Policjanci zabezpieczyli blisko 0,5 kg marihuany, ponad 30 gramów kokainy i 26 tys. złotych.

Rodzinny biznes narkotykowy. Zatrzymali dilerów
d2bs1xw
d2bs1xw

Kryminalni z Mokotowa zwalczający narkotykowy proceder tym razem zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 29 lat powiązanych z rodzinnym narkobiznesem. Funkcjonariusze ustalili, iż mężczyźni rozprowadzali narkotyki w miejscu swojego zamieszkania oraz realizowali telefoniczne zamówienia.

W ich mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 0,5 kg marihuany, ponad 30 gramów kokainy, środki pieniężne w kwocie 26 tys. złotych oraz wagi elektroniczne. Wszystkim z podejrzanych może teraz grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonarusze wiedzieli, że pod jednym z miejscowych bloków mieszkalnych rozprowadzane są zabronione prawem środki. Błyskawicznie zaczęli sprawdzać wszystkie informacje. Wszystko wskazywało na to, że w cały przestępczy proceder zaangażowana jest jedna z mieszkających w dzielnicy rodzin.

Policjanci przeszukali mieszkanie, gdzie ujawnili znaczną ilość środków odurzających. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 0,5 kilograma marihuany i ponad 30 gramów kokainy. Ponadto policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu środki pieniężne w kwocie ponad 26 tys. złotych, wagi elektroniczne służące prawdopodobnie do porcjowania narkotyków oraz kilkaset torebek foliowych z zapięciem strunowym. W sprawie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 29 lat.

d2bs1xw

Wszyscy mężczyźni usłyszeli w prokuraturze zarzuty. Będą odpowiadać za handel i posiadanie znaczne ilości środków odurzających. Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego areszt na okres trzech miesięcy. Za ten czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

d2bs1xw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bs1xw
Więcej tematów