Trwa ładowanie...

Remont basenu przy Namysłowskiej. Ratusz obiecuje nową plażę

Właśnie rozpoczął się przetarg na opracowanie dokumentacji modernizacji, która ma kosztować aż 25 mln zł.

Remont basenu przy Namysłowskiej. Ratusz obiecuje nową plażę
d3wa5y7
d3wa5y7

Pływalnia i ośrodek sportu przy Namysłowskiej od dawna domaga się gruntownego remontu. Chociaż administracyjne znajduje się w granicach Pragi Północ, to właśnie mieszkańcy położonego nieco dalej Targówka korzystają z obiektu najczęściej. Za dwa lata, w wyniku remontu, mają się tam nawet doczekać nowej plaży - informuje serwis warszawa.naszemisto.pl. Remont obiektów ma potrwać do 2018 roku.

Chodzi o odkryty basen, który znajduje się na terenie ośrodka. Jest on jednym z kilku takich otwartych akwenów w mieście, w którym w upalne dni można cieszyć się ochłodą. Teraz wypoczynek nad wodą w tym miejscu ma być jeszcze przyjemniejszy. Na miejscu ma bowiem powstać plaża.

Ale nie tylko do tego ograniczają się plany ratusza wobec miejsca, które ma przejść generalny remont, przebudowę i unowocześnienie. A to wszystko w ramach działań rewitalizacyjnych na Pradze, wielkiego priorytetowego projektu Urzędu Miasta. Właśnie rozpoczął się przetarg na opracowanie dokumentacji modernizacji, która ma kosztować aż 25 mln zł.

Remont ma potrwać do 2018 roku. Za dwa lata przy Namysłowskiej mamy już móc korzystać z nowej aranżacji budynku głównego - hali basenu, nowego basenu zewnętrznego z plażą, kompleksem brodzików zewnętrznych, wodnej strugi wraz z innymi atrakcjami wodnymi, boiska do piłki nożnej, boisk do siatkówki plażowej, koszykówki, tenisa ziemnego i mini golfa, lodowiska sezonowego i skweru sportów.

d3wa5y7

Dodatkowo, na miejscu mają także powstać stoiska gastronomiczne i minibazarek.

Źródło:(warszawa.naszemisto.pl)

d3wa5y7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wa5y7
Więcej tematów