Trwa ładowanie...

Relacja z otwarcia Hali Gwardii w Warszawie. Zapraszamy na spacer po najciekawszym targu stolicy

Koncepcja otwartej Hali oddaje klimat kultowych obiektów na świecie, które łączą ze sobą rolę targu i miejsca kulturalno-integracyjnego.

Relacja z otwarcia Hali Gwardii w Warszawie. Zapraszamy na spacer po najciekawszym targu stolicy
d22xdks
d22xdks

Dzisiaj otwarcie Hali Gwardii w Warszawie. T*o połączenie tradycyjnego targu z produktami regionalnymi, lokalami gastronomicznymi oraz specjalistycznymi sklepami kulinarnymi.*W weekend Hala Gwardii powita odwiedzających licznymi atrakcjami kulinarymi i kulturalnymi. Oglądaj relację na żywo. **

Koncepcja i oferta nowo otwartej Hali oddaje klimat kultowych obiektów na świecie, które łączą ze sobą rolę targu i miejsca kulturalno-integracyjnego. Są to m.in. lizbońskie Mercado da Ribeira czy Mercado Boqueria w Barcelonie. Projekt architektoniczny nowej hali przygotowała znana i ceniona warszawska pracownia architektoniczna "Bulanda, Mucha – Architekci”.

- Hala Gwardii to także oferta kulturalna, która ma stanowić mocny filar działalności obiektu oraz miejsce, które będzie odwoływać się do historii i chwil triumfu polskich bokserów, którzy właśnie w Hali Gwardii pod okiem trenera Feliksa "Papy” Stamma zwyciężali z najlepszymi – mówi Robert Baj, założyciel CBR Events, nowy gospodarz obiektu.

d22xdks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22xdks
Więcej tematów