Ojciec z synem nie żyją. Policja bada sprawę

W okolicach Rzeczkowa w Łódzkiem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęli ojciec i syn. Mężczyźni zostali przygnieceni przez drzewo podczas prac w lesie.

Wypadek w lesie / Zdjęcie ilustracyjne
Wypadek w lesie / Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Mateusz Kotowicz/REPORTER
Paulina Ciesielska

W sobotę wieczorem (22 lutego) służby ratunkowe zostały wezwane do lasu w pobliżu Rzeczkowa pod Białą Rawską, gdzie doszło do tragicznego wypadku. 68-letni ojciec i jego 41-letni syn zostali przygnieceni przez drzewo.

Tragiczny wypadek podczas wycinki

- Mężczyźni wykonywali prace związane z wycinką drzew. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku - mówi dla Radia Łódź młodszy aspirant Mateusz Piński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Na pomoc starszemu mężczyźnie było już za późno, 68-latek zmarł na miejscu. Jego syn został przetransportowany do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w niedzielę rano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kontrowersyjne zachowania w Sejmie. "Należy to po prostu potępić"

Pod nadzorem prokuratury prowadzone jest dochodzenie w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia. Śledczy badają, co mogło doprowadzić do przewrócenia się drzewa i na pewno czy przestrzegano wszystkich zasad bezpieczeństwa podczas prac w lesie.

Czytaj także:

Źródło: Radio Łódź

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (13)