Trwa ładowanie...

Rekordowy Zimowy Narodowy!

Ponad 11 tysięcy gości odwiedziło Stadion Narodowy przez pierwsze 3 dni działania Zimowego Narodowego

Rekordowy Zimowy Narodowy!
d1fo86k
d1fo86k

Ponad 11 tysięcy gości odwiedziło Stadion Narodowy przez pierwsze 3 dni działania Zimowego Narodowego - z tego 3 i pół tysiąca łyżwiarzy na lodowisku i 8 tysięcy gości, którzy skorzystali z innych atrakcji Stadionu Narodowego.

Największa liczba łyżwiarzy bawiła się na stadionie dzisiaj.* Z lodowiska od rana skorzystało 1400 osób!* Badminton, tor rolkarski i wycieczki po Narodowym cieszyły się największą popularnością wczoraj. Atrakcje te przyciągnęły 5,5 tysiąca osób. Na ten sukces frekwencyjny odpowiedzieliśmy wprowadzając dodatkowe udogodnienia i atrakcje - mówi Katarzyna Tyska, PR Manager Zimowego Narodowego - W poniedziałek zwiększyliśmy o 50 liczbę biletów na każdą turę jazdy na lodzie oraz dodaliśmy dodatkową sesję na lodowisku od godziny 21:30 do 23:00.

Zwiększyliśmy także liczbę pól do gry w badmintona, od pięciu do dziewięciu. Podjęliśmy też decyzję o udostępnieniu rolkarzom i longboardzistom dodatkowego toru na wewnątrzstadionowej promenadzie - dodaje.

d1fo86k

Przypomina także, że bilety na ślizgawkę warto kupić z wyprzedzeniem, przez Internet. Możecie to zrobić poprzez stronę internetową. Pamiętajcie, że lodowisko będzie działać na Narodowym do 20 lutego. Bilet wstępu na lodowisko kosztuje 12 zł (normalny) lub *8 zł (ulgowy). Uprawnia on do korzystania z lodowiska przez 1,5 godziny oraz wszystkich atrakcji na stadionie - bez ograniczeń czasowych. Dzieci do 5. roku życia wchodzą *za darmo. Dostępne są *tańsze bilety dla rodzin i grupowe. *

d1fo86k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fo86k
Więcej tematów