Trwa ładowanie...

Reklamy pomiędzy grafikami Fangora w metrze? Liczy się zysk

W warszawskim metrze będzie jeszcze więcej reklam.

Reklamy pomiędzy grafikami Fangora w metrze? Liczy się zysk
d4ke6i3
d4ke6i3

W warszawskim metrze przybędzie przestrzeni reklamowych. Wśród grafik artysty Wojciecha Fangora niebawem mogą pojawić się reklamy.

W ostatnich dniach zmienił się operator systemu reklamowego w metrze. Nie jest to już firma AMS, tylko Stroer Polska. Ten ostatni musi porozumieć się z dotychczasowym operatorem w sprawie przejęcia nośników reklamowych, w tym tablic, ekranów w pociągach i tzw. infoscreenów na stacjach I linii metra . Ma na to czas do końca lutego.

Zmiana operatora może również spowodować, że reklamy pojawią się na ścianach stacji II linii metra, gdzie do tej pory ich nie było. Jak informuje portal transport-publiczny.pl, wolne przestrzenie w ścianach pomiędzy grafikami artysty Wojciecha Fangora mają zostać wykorzystane na cele komercyjne.

Zdaniem metra, już na etapie projektu przewidywano, że znajdą sie tam reklamy i przewidziano puste miejsce. – Przestrzeń na ścianach zatorowych, wkomponowana w dzieła Fangora, to właśnie ekrany systemu informacyjno-reklamowego „Infoscreen”. Te białe pola na etapie koncepcji zostały zarezerwowane pod technologię rzutnikową, która jest wykorzystywana przez firmę Stroer na I linii – twierdzi Anna Bartoń, rzeczniczka metra warszawskiego w rozmowie portalem transport-publiczny.pl.

Jak będą wyglądały reklamy w tych miejscach i kiedy się pojawią? Na razie ostateczne decyzje wciąż nie zapadły. - W chwili obecnej operator systemu rozważa możliwość wdrożenia na II linii technologii LCD oraz unowocześnienie obecnie użytkowanego systemu na I linii – tłumaczy Anna Bartoń.

d4ke6i3

Źródło: transport-publiczny.pl/Wawalove.pl

d4ke6i3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ke6i3
Więcej tematów