Trwa ładowanie...

Reformatorski ruch z chłodnej piwnicy

Chłodna 25 podbija nowe warszawskie miejsca!

Reformatorski ruch z chłodnej piwnicy
d43j8k6
d43j8k6

Klub Komediowy Chłodna, bar Studio i „państwo|miasto” to trzy projekty powstające dzięki trzeźwości, która zapanowała wiosną w Klubokawiarni Chłodna25 (lokal stracił wtedy koncesję na trunki na żądanie lokatorów kamienicy). 1 października o godz. 19.00na Chłodnej 25 będzie okazja, aby wypić toast za wszystko, co przytrafiło się w tym miejscu. Ma to być jednocześnie symboliczny początek nowego etapu w warszawskiej wędrówce ludzi z Chłodnej25.

Październik to początek zmian. Już od wtorku, 2 października, czeka nas repertuarowe bogactwo Klubu Komediowego Chłodna . Program przygotowany we współpracy z Rafałem Rutkowskim z Teatru Montownia, Michałem Sufinem z Teatru Improwizowanego Klancyk i Michałem Walczakiem rodzi się powoli, ale cel stworzenia pierwszego w Polsce miejsca dedykowanego wszelkim formom komedii został wyznaczony czytelnie i ma być konsekwentnie realizowany.

- Kontynuując nasze zainteresowanie sprawami publicznymi weszliśmy w kooperację z Projektem: Polska. Dzięki Centrum Cyfrowemu w lokalu państwo/miasto, mieszczącym się przy ulicy Andersa 29, będą także rozwijane wątki myślenia i działań związane z budową otwartego społeczeństwa cyfrowego. Teraz trwa remont lokalu, a my wspólnie z P:P i innymi zaprzyjaźnionymi organizacjami całymi dniami szykujemy program. Mamy nadzieję, że reformatorski ruch z chłodnej piwnicy, dzięki lepszym warunkom lokalowym i mnogości wybitnych partnerów, będzie mógł się konsekwentnie rozwijać - deklaruje Grzegorz Lewandowski z Chłodnej 25.

d43j8k6

Tym, którzy na Chłodnej szukali ciekawych zdarzeń kulturalnych, Chłodna25 szykuje miejsce w samym sercu Warszawy, w Pałacu Kultury i Nauki – w foyer Teatru Studio. Bar STUDIO będzie pełen alkoholi i dobrej kultury. - Zamierzamy wykorzystać każdą wolną chwilę w repertuarze teatru (na nasze szczęście/nieszczęście bardzo bogatym), by w dalszym ciągu organizować zdarzenia kulturalne - dodaje Grzegorz Lewandowski.

To wszystko ma być gotowe do końća roku. Tymczasem warto zajrzeć na Chłodną 25 już 1 października o godz. 19.00 - WIĘCEJ

d43j8k6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43j8k6
Więcej tematów