Trwa ładowanie...
pudelek
Ivy
08-02-2020 10:58

Pudelek obchodzi 14. URODZINY. Zapraszamy Was na imprezę!

Już dziś spotykamy się w warszawskim klubie SEN. Dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na akcję "Zerwijmy łańcuchy".

Pudelek obchodzi 14. URODZINY. Zapraszamy Was na imprezę!
d2ohq6k
d2ohq6k

Odkąd w 2006 roku pojawił się Pudelek, polskie media już nigdy nie były takie same. Byliśmy pierwszym portalem, który nie traktował gwiazd jak bożków, ale miał odwagę pokazywać je od prawdziwej, często dalekiej od ideału strony.

Ujawnialiśmy afery i obnażaliśmy hipokryzję. Przez ostatnich 14 lat dostarczaliśmy Wam najważniejsze newsy ze świata show biznesu, ale i poruszaliśmy znacznie poważniejsze tematy. Nie baliśmy się zajmować stanowiska w takich sprawach, jak np. forsowanie ACTA, wspierać mniejszości seksualnych czy opowiadać się po stronie kobiet walczących o swoje prawa w "czarnych protestach". Pamiętamy też o naszych mniejszych braciach, na rzecz których organizujemy i będziemy organizować kolejne akcje, takie jak Dom dla Kundelka czy Poznaj mojego psa.

Możecie być pewni, że w kolejnych latach nie zrezygnujemy z pisania prawdy o polskim show biznesie, choć wielu celebrytów o tym marzy i próbuje zamknąć nam usta pozwami. Naszą misją było, jest i będzie pokazywanie Wam wszystkich, w tym również tych ciemniejszych, odcieni show biznesu.

d2ohq6k

Doceniamy, że jesteście z nami i cieszymy się z nowych czytelników. W tym roku nasz portal obchodzi 14-lecie istnienia. Z tej okazji chcemy Was zaprosić na pudelkową imprezę urodzinową, która odbędzie się już dziś w warszawskim klubie SEN przy ulicy Wioślarskiej 6 w Warszawie. Czeka na Was moc atrakcji, w tym kilka znanych twarzy, choć - jak to na Pudelku bywa - nic nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać :)

Wejściówki na imprezę kosztują 20 złotych. Dochód z ich sprzedaży przekażemy na akcję "Zerwijmy Łańcuchy".

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku:

Oprócz tego, na naszym fanpage’u mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać różowego Instaxa. Szczegóły znajdziecie poniżej:

Do zobaczenia już dziś!

pudelek East News
Źródło: East News
pudelek
pudelek
d2ohq6k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ohq6k
Więcej tematów