Trwa ładowanie...

Przy "Wileniaku" stanie punkt konsultacyjny

Tutaj będzie można zapoznać się z propozycjami zmian w układzie komunikacyjnym po oddaniu centralnego odcinka II linii metra

Przy "Wileniaku" stanie punkt konsultacyjny
d4cg3nr
d4cg3nr

ZTM przygotował projekt zmian w układzie komunikacyjnym, które wejdą w życie po otwarciu centralnego odcinka II linii metra . Zmiany mają sprawnie połaczyć komunikację naziemną ze stacjami podziemnej kolei. Wiele linii wróci też na swoje stare trasy, którymi kursowały przed rozpoczęciem budowy. Powstaną także nowe węzły przesiadkowe. Zmiany zostaną wprowadzone jesienią.

Obecnie mieszkańcy zachęcani są do udziału w konsultacjach społecznych. Akcja informacyjna będzie prowadzona na wielu różnych polach. Na stronie ZTM powstała specjalna zakładka zawierająca materiały informacyjne . Informacje o rozpoczęciu konsultacji zamieszczone zostały także na Facebooku i Twitterze a także na specjalnej platformie konsultacyjnej na stronie Urzędu Miasta .

W czwartek 15 maja, w godz. 12:00-19:00, przy Dworcu Wileńskim (od strony cerkwi) działać będzie punkt konsultacyjny, w którym będzie można zapoznać się z propozycjami zmian w układzie komunikacyjnym po oddaniu centralnego odcinka II linii metra i przekazać swoje uwagi odnośnie projektu.

d4cg3nr

Zobacz również: * Chcą zmienić Targową!*

d4cg3nr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cg3nr
Więcej tematów