Trwa ładowanie...

Przez Warszawę przejdzie Marsz dla Jezusa

"Modlitwy o Polskę, Warszawę oraz urzędników i polityków"

Przez Warszawę przejdzie Marsz dla Jezusa
d3ux5do
d3ux5do

W sobotę 27 czerwca o godz. 12.00 z placu Bankowego w Warszawie wyruszy Ogólnopolski Marsz dla Jezusa. Celem demonstracji jest m.in. zamanifestowanie przywiązania do tradycyjnych wartości chrześcijańskich.

Na ulicach Warszawy znów pojawią się biało-czerwone baloniki, charakterystyczne czerwone koszulki z treściami o charakterze ewangelizacyjnym. Jak poinformowali organizatorzy, w manifestacji wezmą udział katolicy i protestanci z różnych denominacji. - Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy wyznawcy Chrystusa. Pokażmy, że nasza wiara jest pozytywna. Że pokój, dobro i miłość nie utraciły na znaczeniu. Będziemy maszerować w jedności, ku czci naszego Boga i nie jest to smutne wydarzenie, lecz prawdziwe święto pełne radości i modlitwy - przekonuje Artur Pawłowski, współorganizator.

Na trasie zaplanowano przystanki, podczas których odbędą się modlitwy m.in. o Polskę, Warszawę oraz urzędników i polityków. Będzie można usłyszeć krótkie przemówienia osób duchownych i przedstawicieli wspólnot religijnych.

Inicjatorem i głównym organizatorem Marszy dla Jezusa jest Artur Pawłowski - polski emigrant mieszkający w Calgary, gdzie wraz z żoną prowadzi chrześcijańską służbę dla osób bezdomnych i potrzebujących o nazwie Street Church. Dzięki jego działalności co roku wydawanych jest 200 000 posiłków dla najbiedniejszych.

Uczestnicy Marszu wyruszą z pl. Bankowego i Marszałkowską dotrą do Pola Mokotowskiego. W czasie manifestacji kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym

d3ux5do
d3ux5do
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ux5do
Więcej tematów