Trwa ładowanie...

Przez cztery dni błąkała się po mieście. 81-latkę znaleźli strażnicy miejscy

Była zdezorientowana i zziębnięta

Przez cztery dni błąkała się po mieście. 81-latkę znaleźli strażnicy miejscy
d4c6en2
d4c6en2

81-latka siedziała na ławce pod wiatą przystankową w ubłoconym ubraniu, była zdezorientowana i zziębnięta. Kobieta cztery dni wcześniej wyszła z domu. Szukała ją rodzina, a policja uznała za zaginioną. Dzięki czujności mieszkańców i reakcji strażników miejskich wróciła pod opiekę najbliższych.

Strażnicy miejscy otrzymali informację, że na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Posag 7. Panien w Ursusie znajduje się kobieta, która chwilę wcześniej straciła równowagę i upadła.

Na miejscu strażnicy zastali starszą panią siedzącą na ławce pod wiatą. Kobieta miała ubłocone ubranie, nie miała widocznych obrażeń. Podczas rozmowy z mundurowymi powiedziała, że przewróciła się, ale nie potrzebuje żadnej pomocy.

Strażnicy zwrócili uwagę, że wygląd 81-latki dokładnie pasuje do rysopisu osoby zgłoszonej jako zaginiona. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz poinformowano policję. Skontaktowano się również z rodziną kobiety. Jej córka potwierdziła, że znajdująca się na przystanku staruszka to jej poszukiwana od kilku dni matka. Kobieta została zabrana do szpitala, gdzie już czekali na nią najbliżsi.

Źródło: Straż Miejska Warszawa

d4c6en2

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Ochota: nocny atak na ośrodek muzułmański. Budynek obrzucony kamieniami

d4c6en2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c6en2
Więcej tematów