Trwa ładowanie...

Przegląd filmowy: „Być jak Woody Allen”

Prezentacje filmów, wystawa i prelekcje. Bilety po 10 zł.

Przegląd filmowy: „Być jak Woody Allen”
dakozl3
dakozl3

Nad fenomenem twórczości Wody Allena zastanawiać się będą widzowie przeglądu filmowego „Być jak Woody Allen”, który odbędzie się w warszawskim kinie Świt w dniach 25-27 kwietnia 2014 r.

Oprócz bowiem prezentacji szczęściu jego filmów reprezentujących różne okresy twórczości Allena w czasie przeglądu zaplanowane są prelekcje przekrojowo prezentujące cały dorobek amerykańskiego reżysera, którego charakterystyczny autorski styl poznajemy już po kilku pierwszych ujęciach filmowych. Dla wszystkich więc kinomanów, pragnących poznać bliżej i wnikliwiej jego twórczość nadarza się do tego znakomita okazja. Przegląd jest kolejnym etapem projektu „Bródno kocha kino” realizowanego od lat przez kino Świt.

Program:
25 kwietnia
Godz. 17.00 - "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać"
Godz. 19.00 - "Annie Hall"
26 kwietnia
Godz. 17.00 - "Manhattan"
Godz. 19.00 - "Zelig"
27 kwietnia
Godz. 17.00 - "O północy w Paryżu"
Godz. 19.00 - "Blue Jasmine"

dakozl3

Między filmami będzie też czas, aby porozmawiać z prelegentem i między sobą o własnym odbiorze dorobku Woody Allena. W holu kina będzie można zaś zobaczyć wystawę fotosów z filmu „Annie Hall”. Bilety kosztują zalewdwie 10 zł, opisy filmów znajdziecie tutaj . Kino "Świt" mieści się przy ul. Wysockiego 11.

dakozl3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dakozl3
Więcej tematów