Trwa ładowanie...

Przedłużają darmowe zwiedzanie!

W związku z olbrzymim zainteresowaniem warszawiaków!

Przedłużają darmowe zwiedzanie!
d1yjyy0
d1yjyy0

Muzeum Łazienki Królewskie postanowiło przedłużyć bezpłatny wstęp do swoich obiektów 1 i 2 grudnia, czyli w najbliższy weekend.

Akcja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „ Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem miszkańców stolicy. __

Ponadto w grudniu br. Pałac na Wyspie dostępny będzie dla gości Muzeum w poniedziałki w godz. 11:00 – 18:00, a od wtorku do niedzieli w godz. 9:00 – 18:00. Pozostałe obiekty czynne będą w poniedziałki w godz.: 11:00 - 16:00, a od wtorku do niedzieli w godz.: 9:00 – 16:00.

d1yjyy0

W najbliższą sobotę i niedzielę, w godz.: 9:15 – 17:15 pracownicy Ośrodka Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie oprowadzą bezpłatnie, co godzinę gości Muzeum po Pałacu na Wyspie. Dla zwiedzających będzie to okazja do poznania historii serca Letniej Rezydencji Stanisława Augusta oraz dziejów królewskiej kolekcji malarstwa. W niedzielę, 2 grudnia o godz. 12.00 odbędą się „Salony Muzyczne” – cykl będący kontynuacją Koncertów Chopinowskich, które w okresie letnim odbywały się pod pomnikiem kompozytora. Spotkanie uświetni pianistka urodzona w Montrealu – Monika Quinn, która wykona utwory z repertuaru m.in.: Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina oraz Domenico Cimarosa. Wstęp na koncert jest bezpłatny, obowiązują wejściówki dostępne w Kasach Muzeum.
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych, bezpłatny wstęp do obiektów obowiązuje również w poniedziałek, 3 grudnia 2012 r. Specjalny program zwiedzania dla niepełnosprawnych, dostępny jest TUTAJ .

d1yjyy0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yjyy0
Więcej tematów