Trwa ładowanie...

Prace społeczne, zakaz prowadzenia. Jest akt oskarżenia w sprawie Joanny L.

Za jazdę pod wpływem alkoholu

Prace społeczne, zakaz prowadzenia. Jest akt oskarżenia w sprawie Joanny L.
d2krhzp
d2krhzp

Mokotowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie aktorki Joanny L. Znana aktorka odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu. Wraz z aktem oskarżenia wysłany został wniosek o wydanie wyroku. Joanna L. miałaby poddać się karze 5 miesięcy ograniczenia wolności, które polegają na wykonaniu na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie.

Aktorka miałaby przeznaczyć także 7 tysięcy złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym. Przez dwa lata nie mogłaby także prowadzić żadnych pojazdów mechanicznych. Dodatkowo, za spowodowanie kolizji aktorkę ukarano 400-złotowym mandatem i sześć punktów karnych.

Joanna L. 1 września spowodowała stłuczkę na ulicy Puławskiej, miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.Jechała swoim porsche, nie wyhamowała i wjechała w tył nissana, który następnie wbił się w skodę. Została ona przewieziona na komendę, ale po wykonaniu czynności została zwolniona do domu.

d2krhzp

Sama aktorka przeprasza i przyznaje się do winy. Ma również przestrogę dla innych. Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie. Ja ten straszny błąd popełniłam - napisała Joanna L. w oficjalnym oświadczeniu.

d2krhzp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2krhzp
Więcej tematów