Trwa ładowanie...

Powiedziała, że popełni samobójstwo!

"Zabiję się skacząc z mostu"

Powiedziała, że popełni samobójstwo!
dpqm7en
dpqm7en

Jedna z fundacji odebrała telefon od młodej dziewczyny. Młoda osoba opowiadała o swoich życiowych problemach. Mówiła m.in., że jest szantażowana i zmuszana do umieszczania swoich nagich zdjęć w Internecie. Nastolatka dodała w rozmowie, że zamierza popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Nie podała swojego imienia i nazwiska oraz miejsca, w którym się znajduje. Po informacji o samobójstwie rozłączyła się.

Policjanci z Pragi Południe (wspólnie z policjantami z Krasnegostawu) natychmiast przystąpili do akcji i rozpoczęli poszukiwania nastolatki. Sprawdzane były wszystkie mosty i miejsca, z których zdesperowana dziewczyna mogłaby próbować skoczyć. Do akcji zostali włączeni również policjanci z innych jednostek w kraju. Dzięki pomocy funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, policjanci ustalili tożsamość dziewczyny.

Nastolatkę odnaleziono na Pradze Południe. Okazało się, że dziewczyna jest cała i zdrowa, nie ma też większych problemów. 13-latka oświadczyła policjantom, że zrobiła to dla żartu.

dpqm7en
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpqm7en
Więcej tematów