Trwa ładowanie...

Potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!

Zagra zespół Czessband

Potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!
d1jlt3m
d1jlt3m

W najbliższą niedzielę potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!Zagra zespół Czessband, będzie można wziąć udział w warsztatach szycia i sitodruku. To wszystko czeka na Was 17 sierpnia (niedziela), w godzinach 15:30-21:00 w Alei Sportów Miejskich, ul. Pełczyńskiego 22G. Wstęp wolny.

PROGRAM: godz. 15:30 - Ciekawe szycie:
Warsztaty prowadzone przez grupę Ciekawe szycie, podczas których będzie można uszyć poduszki. Zachęcamy do wspólnego szycia poduch, które będą stanowiły element praktycznej dekoracji wnętrza.

- Warsztaty sitodruku:
Podczas zajęć będzie można nie tylko dowiedzieć się na czym polega technika sitodruku, ale przede wszystkim własnoręcznie nadrukować sobie specjalnie na tą okazję przygotowane wzory. Przynieście swoje ubrania torby, transparenty, koszulki lub poszwy na poduchy i dumnie obnoście je po okolicy.

d1jlt3m

- Smaki del Dia:
Realizacja projektu z Generatora Pomysłów: Kolacja sąsiedzka z potańcówką

- Targ Drugie Śniadanie:
Na targu będą rozdawane jabłka firmy "DAR SADU", będzie można również degustować doskonałe soki i delektować się wyjątkowymi smakami lodów "SYRENKA".

- Jogi Babu & Klub Mam na Bemowie

„Warsztaty „śniadanie, obiad, kolacja”:
Stowarzyszenie "Rodzice Razem" zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu „Apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Spotkania odbywają się w ramach projektu grantowego Fundacji Nutricia. Podczas światowego dnia Restaurant Day w Alei Sportów Miejskich odbędzie warsztat „śniadanie / obiad / kolacja”, na którym będziecie mieli okazję wspólnie przygotować, a następnie skosztować przygotowanych tam potraw. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

GODZ. 18:30 KONCERT CZESSBAND
(dwa wejścia po 40 minut. Przerwa: 30/45 minut)

d1jlt3m

Potańcówka przy tradycyjnym repertuarze warszawskim w wykonaniu akustycznego zespołu CzessBand.

CZESSBAND to warszawska kapela akustyczna, grająca muzykę nie tylko folkową z różnych stron świata. W swojej twórczości nawiązująca do tradycji warszawskiego folku miejskiego. Na ich stronie internetowej można przeczytać, że z Warszawy czerpią energię życiową, tradycję inspirowania się muzyką świata oraz oczywiście bogactwo pięknych, znanych wszystkim szlagierów.

- w trakcie przerwy Andrzej Król „Wspaki”.
- plenerowa wystawa instrumentów oraz spotkanie z Andrzejem Królem.

d1jlt3m
d1jlt3m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jlt3m
Więcej tematów