Trwa ładowanie...

Poszukiwane: drzwi do awionetki. Odpadły w trakcie lotu

Do poszukiwań zostanie włączony także policyjny dron.

Poszukiwane: drzwi do awionetki. Odpadły w trakcie lotu
d3yr3hx
d3yr3hx

Wczoraj przed 18.00 na lotnisku w Sobieniach - Jeziory doszło do niegroźnego wypadku lotniczego. Podczas manewru lądowania kapotażowi uległa Awionetka Liberty XL. 51- letni pilot nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci z Otwocka zajmujący się tą sprawą poszukują drzwi awionetki, które nad terenem gminy uległy awarii i odpadły w czasie lotu.

Oficer dyżurny Komendy w Otwocku przed godziną 18.00 otrzymał informację o kapotażu awionetki na lotnisku w pobliżu miejscowości Sobienie - Jeziory. Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego, a o zdarzeniu powiadomiona została Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Z zebranych informacji wynika, że podczas manewru lądowania doszło do kapotażu "dachowania" samolotu marki Liberty XL. Pilot, 51- letni mieszkaniec Warszawy, na szczęście nie odniósł żadnych groźniejszych obrażeń.

Obecnie policjanci koncentrują się na poszukiwaniu drzwi awionetki, które jak ustalono, w czasie lotu uległy awarii i odpadły. Poszukiwania prowadzone są na terenie leśnym gminy Sobienie - Jeziory. Policjanci apelują, by w razie ich odnalezienia pozostawić je na miejscu i wezwać policję. Do poszukiwań zostanie włączony także policyjny dron.

d3yr3hx
d3yr3hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yr3hx
Więcej tematów