Trwa ładowanie...

Policjanci kontra nielegalne wyścigi

Kiedy w końcu powstanie tor wyścigowy dla amatorów szybkiej jazdy?

Policjanci kontra nielegalne wyścigi
d1ha1b6
d1ha1b6

Prawie codziennie informujemy was o ty, że policja udaremniła nielegalne wyścigi samochodów. Z reguły są to te same miejsca, najczęściej gmina Brwinów.

Wczoraj, w niedzielę tuż po 20.00 dyżurny pruszkowski ponownie skierował załogi policyjne na drogę techniczną znajdującą się po obu stronach autostrady A2 w Brwinowie. Z informacji wynikało, że znów zbierają się tam amatorzy nielegalnych wyścigów.

Funkcjonariusze podczas interwencji skontrolowali 80 samochodów oraz wylegitymowali 100 osób. W związku z niewłaściwym stanem technicznym pojazdów zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych. Ponadto nałożyli 28 mandatów karnych oraz skierowali 1 wniosek o ukaranie do sądu.

d1ha1b6

W działaniach wzięło udział 24 policjantów z komendy stołecznej i komendy powiatowej w Pruszkowie oraz przewodnik z psem trapiącym. Czynności zostały zakończone o północy.

Wasze komentarze nie pozostawiają wątpliwości.* W okolicach Warszawy musi powstać tor wyścigowy. Jest po prostu taka potrzeba. Im szybciej to się stanie, tym lepiej. *

d1ha1b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ha1b6
Więcej tematów