Trwa ładowanie...

Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!

Do napadu doszło przy Trasie Mostu Północnego

Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!
d2uti1g
d2uti1g

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na kobietę i próbował ją zgwałcić. Opublikowano portret pamięciowy napastnika.

Do napaści doszło 1 czerwca tego roku przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku "Zajezdnia Żoliborz 01". Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, ale do gwałtu na szczęście nie doszło. Ofierze udało się uciec.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę został sporządzony portret pamięciowy. Poszukiwany mężczyzna ma około 35 lat, 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała i śniadą cerę. W momencie napadu ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

d2uti1g

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Świadkowie mogą się zgłaszać przez całą dobę na komendę przy ul. Żeromskiego 7 w Warszawie. Informacje można też przekazać w każdej jednostce policji lub telefonicznie na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 bądź na numer alarmowy 997 lub112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:krp5warszawa@ policja .waw.pl.

d2uti1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uti1g
Więcej tematów