Trwa ładowanie...

Pojedynek na brzmienia i imprezową energię. Ruszył Party Challenge by Desperados.

Artykuł sponsorowany

Pojedynek na brzmienia i imprezową energię. Ruszył Party Challenge by Desperados.
d2d82s1
d2d82s1

Desperados zmienia sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnosi je do rangi prawdziwej sztuki. Marka znana z epickich imprez wystartowała z nową inicjatywą - Party Challenge by Desperados. To pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których ośmiu najlepszych przedstawicieli sceny klubowej z czterech polskich miast zmierzy się w pojedynkach na energię, brzmienia i imprezową moc.

Nie ma jednego patentu na rozkręcenie tłumu. Różne imprezy to różne kreacje, brzmienia i emocje. Desperados, który jest sponsorem Party Challenge, daje imprezowiczom szansę doświadczenia tej różnorodności.

Zasady są proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli sceny klubowej tych miast spotyka się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru muszą rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób. Muzyka, wizualizacje, kreatywna oprawa i energia – tym uczestnicy bitwy muszą przekonać do siebie imprezowiczów i zawalczyć o ich głosy. Bo to właśnie imprezowicza są sędziami pojedynków i to oni zdecydują kto wygra eliminacje, dostanie się do Wielkiego Finału i kto zostanie pierwszym Mistrzem Polski Twórców Imprez.

Power 1500m2 vs. romantyzm Flirtini

Pierwszą bitwę stoczyli reprezentanci stołecznych twórców imprez. W sobotę (23.01.) na neutralnym gruncie, w Reducie Banku Polski w Warszawie stanęła wielka scena multimedialna, a na niej dwie dj’ki. Za dekami stanęli przedstawiciele legendarnego już klubu 1500m2 na czele z Bshosą i reprezentanci Flirtini firmowanego przez Dj’ów Ment XXL i Jedynaka.

d2d82s1

Uczestników tego pojedynku specjalnie przedstawiać nie trzeba. Klub 1500m2 to już nie tylko miejsce, ale również marka, która jest w stanie żyć niezależnie od lokalizacji czy czasu. Wielokrotnie zostało uznane za najlepszy klub w Polsce m.in. przez Gazetę Wyborczą, magazyn Aktivist oraz portal Muno. Odpowiedzialni za przełom na warszawskim rynku imprezowym przywrócili wiarę w duże klubowe bookingi i imprezowe szaleństwo dla tłumów.

Neoromantyzm nowego brzmienia i muzyka z undergroundowym oddechem - to znaki firmowe Flirtini. Warszawski kolektyw tworzy dwóch przyjaciół: Ment XXL i Jedynak. Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, który od 3 lat bije rekordy popularności. Regularnie goszczą na nim największe talenty muzyki elektronicznej.

Trzy rundy, sześć setów i niepowtarzalne emocje

Zacięty i bardzo wyrównany pojedynek rozegrał się w trzech rundach. Taneczne, pełne pozytywnych wibracji dźwięki popłynęły z głośników Flirtini. Z kolei reprezentacja klubu 1500m2 serwowała cięższe, wysoko-energetyczne brzmienia. Każdy z uczestników stworzył własny, niepowtarzalny Klimat. Setom 1500m2 towarzyszyły tancerki w futurystycznych strojach migających kolorowymi światłami. Kiedy na scenie grało Flirtini, nad tańczącym tłumem unosiły się bańki mydlane, a z nad sceny buchały płomienie. Poprzeczka została ustanowiona naprawdę wysoko, a imprezowi twórcy pokazali, że w stolicy nie mają sobie równych.

d2d82s1

W trakcie całej imprezy każdy z jej uczestników mógł przyznać jeden głos swojemu faworytowi. Jeśli ktoś najpierw oddał głos na Flirtini, ale później bardziej porwał go set 1500m2, mógł zmienić swój głos. Ostra walka trwała więc do końca, bo liczyła się każda sekunda i każdy dźwięk.
Jednak zwycięzca może być tylko jeden. Tytuł Mistrza Warszawy powędrował do reprezentacji Flirtini i to ich już wkrótce
zobaczmy w Wielkim Finale Party Challenge by Desperados.

Zobacz jak wyglądał pierwszy pojedynek Party Challenge by Desperados.
<< video>>

Impreza jest sztuką

Tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, że polska scena imprezowa w niczym nie ustępuje Londynowi czy Berlinowi, Party Challenge by Desperados udowodni, że tak właśnie jest. Efektowne kluby, undergroundowe miejscówki, balans popularnych i alternatywnych brzmień są dowodem na to, że w ciągu ostatnich kilku lat w sztuce imprezowania osiągnęliśmy spektakularny wręcz postęp. W bookingach największych światowych gwiazd sceny klubowej Warszawa, Kraków czy Poznań to obowiązkowe pozycje. Polscy DJ’e regularnie zaś goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach w Europie i za oceanem.
Desperados wybrał ośmiu reprezentantów sceny klubowej z czterech stron Polski, - twórców legendarnych cyklów imprez, DJ’ów, którzy po brzegi wypełniają parkiety, ikony muzyki elektronicznej. Do drugiej bitwy, 30 stycznia w Centrum Stocznia Gdańska, staną dwa czarne konie trójmiejskiej sceny klubowej. „Mewa Towarzyska” - muzyczno-kulturalne miejsce, zakotwiczone w samym sercu Sopotu zmierzy się z pomorską mekką muzyki elektronicznej - klubem Sfinks 700.
Kto zwycięży w drugim imprezowym pojedynku pierwszych Mistrzostw Polski Twórców Imprez i wejdzie do Wielkiego Finału? O tym zdecydują uczestnicy imprezy, którzy za pomocą specjalnej aplikacji oddadzą głosy na swoich faworytów.

Dołącz do Party Challenge by Desperados

Na profilu Desperadosa na Facebooku trwają konkursy, w których walczyć można o zaproszenia na imprezy Party Challenge. Liczba wejściówek jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć. Komu nie uda się zdobyć biletu na gdańską imprezę, ma jeszcze szansę dostać się na kolejne pojedynki, które odbędą się kolejno w Poznaniu (6.02.) i Krakowie (13.02.).
Warto też śledzić Facebooka, Instagrama i Snapchata imprezowych ekspertów Desperadosa. Wujaszek Liestyle - organizator i założyciel kultowej serii imprez liestyle party hard oraz Zosia Zborowska - aktorka, baczna obserwatorka imprezowego życia relacjonować będą dla Was wszystkie imprezy Party Challenge.

d2d82s1

Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com oraz facebook.com/desperados

d2d82s1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d82s1
Więcej tematów