Trwa ładowanie...
metro
30-08-2017 12:02

Pojechali metrem bez spodni [GALERIA]

Pojechali metrem bez spodni [GALERIA]
d4gf4as
d4gf4as

Warszawa po raz kolejny włącza się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jazdy Metrem Bez Spodni! 8 stycznia w podziemnej kolejce pojawiły się osoby bez dolnych partii ubrania.

Coroczna jazda metrem bez spodni staje się już w Warszawie tradycją. W poprzednich latach udział brało w niej przynajmniej kilkadziesiąt osób. W tym roku zainteresowanie jest jednak dużo większe. Udział w wydarzeniu na Facebooku zapowiedziało blisko1000 osób. Obserwujących jest jeszcze więcej - około 4 tysięcy.

Jak zapowiadali organizatorzy "będzie gorąco"! Mieli też apel do wszystkich, którzy planują dołączenie do wydarzenia. - Pamiętajcie, aby zachować powagę podczas przejazdu, jedziemy jak gdyby nigdy nic. No i oczywiście zachowujemy się spokojnie. Ani policja ani straż miejska nie mają podstaw, aby wlepić komuś mandat, ale jeśli poproszą o dokumenty, albo będą pytać o co chodzi powiedzcie o akcji. Może i oni dołączą się do nas - napisali organizatorzy na Facebooku.

Jak podkreślają, wydarzenie ma na celu "przełamanie codziennej rutyny i dobrą zabawę". Chociaż można się spodziewać, że część pasażerów może być zaskoczona, szczególnie tych w starszym wieku.

Wydarzenie 'No Pants Subway Ride' odbywa się co roku na całym świecie. Akcja została zapoczątkowana w Nowym Jorku w 2002 roku. Jak wyglądały poprzednie edycje w Warszawie? Można to zobaczyć tutaj .

d4gf4as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gf4as
Więcej tematów