Trwa ładowanie...

Piknik rodzinny i gra miejska na Bemowie

Gra miejska, mecz piłki nożnej z gwiazdami, biegi na nartach biegowych i wielkoformatowe gry planszowe

Piknik rodzinny i gra miejska na Bemowie
d2u15su
d2u15su

W sobotę 14 czerwca 2014 r. w godz. 11:00-16:00. Impreza odbędzie się na terenie OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11.

Na miejscu czekać będą dmuchane zabawki, malowanie buziek, biegi na nartach biegowych, wielkoformatowe gry planszowe, eksperymenty chemiczne dla dzieci, rodzinne rozgrywki piłkarskie, pokaz trików piłkarskich i występy cheerleaderek. O goidz. 14:00 odbędzie się mecz z gwiazdami piłki nożnej (Kiełbowicz, Mięciel, Szczęsny, Kłos).

W ramach pikniku odbędzie się * gra miejska "Kapitan Warszawa ratuje stolicę". Rozpocznie się o godz. 11:00. Będzie okazja, aby uratować nasze miasto przed złym dr. Bazylim Liszkiem. Po jednej stronie staje więc złowrogi dr Bazyli Liszek, legenda warszawskiego podziemia, a z drugiej strony Superbohater tego miasta, Kapitan Warszawa! Dr Bazyli Liszek mąci w mieście, wznieca niepokoje, porywa i ukrywa Syrenkę Warszawską,płoszy zwierzęta, poważnie utrudnia życie ludziom, a nawet zabiera drobne monety z fontann. W poszczególnych dzielnicach chce założyć swoje podziemne bazy i przejąć władzę nad miastem. *Kapitan Warszawa nie może na to pozwolić - na grę zapisać się można pod adresem zwalcznude.pl.

d2u15su

Piknik jest częścią akcji Aktywna Rodzina. Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

d2u15su
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u15su
Więcej tematów