Trwa ładowanie...

Pierwsza edycja Targów Slow Fashion

Slow Fashion to nowy trend w modzie, który jest już na dobre obecny w Polsce

Pierwsza edycja Targów Slow Fashion
d1oeleg
d1oeleg

W sobotę, 12 kwietnia w godzinach 11:00 - 20:00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Targów Slow Fashion. Wydarzenie to promocja polskiej, niezależnej mody i trendu slow. Wstęp wolny.

Slow Fashion to nowy trend w modzie, który jest już na dobre obecny w Polsce. Każdy z nas choćby intuicyjnie wyczuwa różnicę pomiędzy Slow Food i Fast Food, a podobieństwo mody i jedzenia jest tu nieprzypadkowe - mówią organizatorzy - Slow Fashion to przede wszystkim Twój przemyślany wybór. Tak jak z jedzeniem. Masz dwie możliwości, a Twoja decyzja będzie miała wpływ na to, jak się będziesz czuć i wyglądać.**

Na Targach znajdą się:

  1. Strefa zakupów. Ponad 170 wyselekcjonowanych wystawców: projektantów Slow Fashion, sklepów i twórców.
  2. Strefa wiedzy. Wykłady i prelekcje na temat trendu Slow Fashion, etyki w modzie i porady dla osób prowadzących małe firmy odzieżowe.
  3. Strefa food. Targ Spożywczy Poziom -1. Prawie 50 producentów slow foodowych z całej Polski.
  4. Strefa kids, czyli zrób zakupy bez „mamo, kiedy idziemy do domu?”.
d1oeleg

* Chcemy by każdy spróbował polskiej, młodej mody -* dodają organizatorzy - Bez względu na to, czy już ją bardzo dobrze zna, czy na co dzień kupuje ubrania w sieciowych sklepach. Pokażemy, że warto kupić od polskiego projektanta co najmniej jedną rzecz. Ubranie, biżuteria, czy jakikolwiek dodatek sprawią, że poczujemy się dobrze. Po prostu. Na zewnątrz i wewnątrz.

d1oeleg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oeleg
Więcej tematów