Trwa ładowanie...

Pawilon plażowy stanie nad Wisłą

Inwestycja za 4mln złotych powstanie na plaży przy Stadionie Narodowym. Zobaczcie, jak bedzie wyglądać

Pawilon plażowy stanie nad Wisłą
db5c047
db5c047

Rok 2013 będzie czasem dużych zmian nad Wisłą. Oprócz sztandarowej inwestycji - bulwarów nadwiślańskich przy moście Śląsko-Dąbrowskim , będziemy mieć także nowe budynki na prawym brzegu Wisły. Przy plaży, na wysokości Stadionu Narodowego powstanie tam pawilon plażowy z sanitariatem, kawiarnią i szatniami.

Przetarg na budowę pawilonu plażowego ogłoszono w sierpniu 2012 r. Do postępowania zgłosiło się trzech zainteresowanych. Najlepszą pod kątem ceny i terminu wykonania inwestycji ofertę złożyła firma Konsolid, tóra została wybrana wczoraj podpisała umowę na budowę budynku.* Firma zadeklarowała, że wykona prace w ciągu 250 dni kosztem 4,24 mln zł.*

Pawilon plażowy będzie się składać z** dwóch drewnianych budynków połączonych ze sobą rampami i schodami. W pawilonie południowym (dwukondygnacyjnym), na poziomie "-1" znajdą się **demontowalne prysznice z przebieralniami. Na poziomie "0" znajdzie się zespół sanitarny toalet. W pawilonie północnym (jednokondygnacyjnym), na poziomie "0" zaprojektowano kawiarnię. Pawilony spaja łącznik pełniący funkcje rekreacyjne i ułatwiający przejście z ulicy na poziom plaży. Projekt pawilonu opracowały Katarzyna Szpicmacher, Maja Matuszewska i Aleksandra Krzywańska.

db5c047
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db5c047
Więcej tematów