Trwa ładowanie...

Parking P+R na Wileńskim tylko do końca grudnia!

"Zarządca centrum handlowego nie widzi możliwości jego dalszego funkcjonowania w tym miejscu"

Parking P+R na Wileńskim tylko do końca grudnia!
d181efv
d181efv

Parking P+R, który znajduje się na poziomie -1 w CH Wileńska będzie czynny tylko do końca roku. Decyzje podjęto po wprowadzeniu w tym rejonie docelowej organizacji ruchu. Ponadto - jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego , "zarządca centrum handlowego nie widzi możliwości jego dalszego funkcjonowania w tym miejscu".

Parking powstał na poziomie -1 parkingu przy CH Wileńska i oferował 265 miejsc dla samochodów (w tym 5 miejsc dla kierowców niepełnosprawnych). Zgodnie z decyzją zarządcy centrum handlowego, umowa między ZTM a firmą zarządzającą obiektem nie zostanie przedłużona.

System parkingów „Parkuj i Jedź” (Park & Ride) umożliwia bezpłatne parkowanie pojazdów osobom, które w chwili wyjazdu z parkingu posiadają ważny bilet na komunikację miejską (np. dobowy, 30-dniowy lub 90-dniowy). Obiekty te znajdują się zwykle w miejscach oddalonych od centrum miasta, tymczasem pl. Wileński znajduje się parę minut od pl. Zamkowego. Parking w tym miejscu nie był też planowany jako parking stały. Poniżej na zdjęciu znajdziecie mapę warszawskich parkingów P+R.

d181efv
d181efv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d181efv
Więcej tematów