Trwa ładowanie...

Oszuści bankomatowi w Warszawie! (WIDEO)

Z ich pomocą wypłacili 7 tysięcy złotych.

Oszuści bankomatowi w Warszawie! (WIDEO)
d1yg32k
d1yg32k

Funkcjonariusze z Bielan na ulicy Conrada zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie było bardzo podejrzane. Jeden z nich przez kilka minut obserwował teren wokół siebie, a po chwili wraz z kolegą wsiadł do samochodu marki Volkswagen i odjechał w kierunku ulicy Reymonta. Kryminalni zatrzymali pojazd do kontroli i dokładnie go przeszukali.

W samochodzie pod przednim siedzeniem policjanci znaleźli saszetkę, w której znajdowało się 21 kart z paskiem magnetycznym, przypominających karty bankomatowe. Oprócz kart w pojeździe znajdowała się kartka z adresami bankomatów. Mężczyźni posiadali przy sobie prawie 7 tysięcy złotych, które prawdopodobnie zostały wypłacone z bankomatów przy pomocy podrobionych kart.

Maciej K. i Grzegorz W. z Bydgoszczy zostali zatrzymani. Podczas przeszukania hotelu, w którym zatrzymali się, policjanci znaleźli jeszcze kilkadziesiąt kolejnych kart, a także marihuanę. Karty i środki odurzające zostały zabezpieczone. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Obaj odpowiedzą teraz za posiadanie podrobionych kart płatniczych. Wobec 47-letniego Macieja K. sąd zastosował 2-miesieczny areszt. Na 3 miesiące do aresztu trafi 51-letni Grzegorz W., który odpowie jeszcze za posiadanie środków odurzających.

Sprawa ma charakter rozwojowy, zatrzymani mogą być odpowiedzialni również za szereg innych przestępstw skimmingowych na terenie Warszawy, a także całej Polski.

d1yg32k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yg32k
Więcej tematów