Trwa ładowanie...

Ojciec małego Fabianka publikuje list do Ministra Sprawiedliwości

Wysłał go z Warszawy.

Ojciec małego Fabianka publikuje list do Ministra Sprawiedliwości
d4mbqnv
d4mbqnv

O małym Fabianku zrobiło się głośno, gdy uruchomiono w jego sprawie Child Alert. Wszystkie media informowały o 3-letnim chłopcu, uprowadzonym przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Jak się okazało, Fabian przebywa u swojego ojca, który w miniony wtorek opublikował list skierowany m.in. do Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego i Prezesa Sądu Okręgowego.

Czytamy w nim, że matka małego Fabiana notorycznie dopuszcza się wobec niego przemocy fizycznej i psychicznej. Ojciec zaznacza, że nie doczekał się jakiejkolwiek właściwej reakcji ze strony odpowiednich organów na notoryczne naruszenia dóbr chłopca. "Od dnia dzisiejszego mój syn Fabian będzie przebywał w moim miejscu pobytu, razem ze mną" - czytamy w liście.

fot. Stowarzyszenie Dzielny Tata/fb

d4mbqnv

Jak zeznaje matka chłopca, ok. godz. 6:50 sprzed klatki schodowej bloku w Radomiu przy ul. Świętokrzyskiej trzyletni Fabian został uprowadzony. Porwania miało dokonać trzech zamaskowanych mężczyzn. Z listu opublikowanego przez ojca chłopca wynika, że oboje przebywają na terenie Warszawy. W związku ze sprawą, w Radomiu policja zatrzymała 5 osób. Dokładne miejsce pobytu Fabiana wciąż nie jest znane.

d4mbqnv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mbqnv
Więcej tematów