Trwa ładowanie...

Odolany: strzały na budowie? "Pocisk minął głowę operatora"

Kierownictwo budowy apeluje o pomoc w znalezieniu niebezpiecznego sprawcy.

Odolany: strzały na budowie? "Pocisk minął głowę operatora"
drp2wx8
drp2wx8

Na terenie budowy jednego z osiedli na Odolanach ktoś strzelał do koparki - tak twierdzi kierownik inwestycji. Apeluje do osób, które mogą posiadać informacje dotyczące strzelaniny, by zgłosiły je do komendy.

Jak podaje tvnwarszawa.pl, do niebezpiecznego zdarzenia doszło w rejonie osiedla Dobra Wola przy ulicy Jana Kazimierza. O incydencie informowały również ogłoszenia wywieszone w pobliskich blokach przez budowniczych. Można było na nich wyczytać, że "pocisk minął głowę operatora maszyny i przebił szybę pojazdu". * *

Pracownicy podkreślają w tekście, że skutkiem zdarzenia "mogła być nawet śmierć operatora maszyny budowlanej". Dodają również fotografię stłuczonej szyby koparki, która została zniszczona w wyniku strzałów.

Firma Dantex, która opowiada za budowę nowego osiedla na warszawskich Odolanach, przekazała wszystkie kwestie związane z wypadkiem policji. Funckonariusze prowadzą postępowanie. W rozmowie z tvnwarszawa.pl poinformowali również, że stan operatora koparki nie zagraża niebezpieczeństwu jego zdrowia i życia.

Co więcej, kierownik inwestycji apeluje do osób, które mogą posiadać informacje dotyczące strzelaniny z 26 lipca, by zgłosiły je do komendy przy Żytniej. Liczą na to, że dzięki temu uda się ująć sprawcę niebezpiecznego incydentu do którego doszło na terenie budowy na Woli.

drp2wx8

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

drp2wx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp2wx8
Więcej tematów