Trwa ładowanie...

Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają kolejne pociągi

Koleje Mazowieckie przywracają do rozkładu kolejne połączenia. "W związku z rosnącym zainteresowaniem" podróżni będą mogli korzystać z dodatkowych pociągów. Nowy rozkład obowiązywać będzie od 1 czerwca.

Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają kolejne pociągiŹródło: pixabay.com
d2aj8pa
d2aj8pa

Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają połączenia

Przypomnijmy, że Koleje Mazowieckie 18 maja przywróciły do rozkładu blisko 50 pociągów, które zawieszone były z powodu pandemii koronawirusa. Kolejne połączenia mają pojawić się w poniedziałek 1 czerwca. Jak podaje przewoźnik decyzja ta podyktowana jest "rosnącym zainteresowaniem podróżnych korzystaniem z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich". Dzięki temu Warszawa zyska dodatkowe połączenia z Grodziskiem Mazowieckim, Mińskiem Mazowieckim, Tłuszczem, Wołominem oraz Zielonką.

Z komunikatu opublikowanego na stronie przewoźnika jednoznacznie wynika, że zmiany dotyczą pociągów w całej relacji, np. na trasie Warszawa Wschodnia - Grodzisk Mazowiecki, Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna czy Warszawa Wileńska - Tłuszcz.

Nowe kursy pojawią się też na wyznaczonych odcinkach tras: Grodzisk Mazowiecki – Mrozy ( pociąg na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia oraz Mińsk Mazowiecki – Mrozy), Warszawa Zachodnia – Mrozy ( pociąg na odcinku Mińsk Mazowiecki – Mrozy), Grodzisk Mazowiecki – Mińsk Mazowiecki ( pociąg na odcinku Warszawa Wschodnia – Mińsk Mazowiecki). Dokładny wykaz nowych połączeń z rozkładami jazdy znajduje się na stronie Kolei Mazowieckich.

Zobacz także:Otwieranie przedszkoli i żłobków. Piotr Mueller podsumowuje zachowanie Rafała Trzaskowskiego

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aj8pa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aj8pa
Więcej tematów