Trwa ładowanie...

Odkryj nartorolki! Bezpłatne zajęcia dla warszawiaków

Zajęcia odbywają się do końca września w kilku lokalizacjach

Odkryj nartorolki! Bezpłatne zajęcia dla warszawiaków
d2zwig8
d2zwig8

Towarzystwo Narciarskie Biegówki zaprasza wszystkich warszawiaków do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych organizowanych w ramach programu Aktywny Warszawiak. Zajęcia odbywają się do końca września w kilku lokalizacjach.

– Chcemy pokazać warszawiakom przestrzeń miasta, w której można uprawiać różne formy rekreacji i sportu, w tym tereny nad Wisłą i w warszawskich lasach miejskich. Mamy nadzieję, że rozbudzimy w Was zainteresowanie narciarstwem biegowym oraz nartorolkami i aktywnością na świeżym powietrzu przez cały rok. Z nami poznacie walory przyrodnicze Warszawy i radość z bezpośredniego kontaktu z naturą w trakcie aktywności fizycznej – informuje Paweł Topolewski z Towarzystwa Narciarskie Biegówki.

Każdy uczestnik zajęć będzie mógł wykonać test sprawnościowy na początku projektu, aby odpowiednio dopasować swoje umiejętności i kondycję fizyczną do programu i intensywności zajęć w ramach każdej z grup. Sprawdzianem postępów w budowaniu formy na sezon zimowy 2015/2016 będzie udział w Crossie Biegowym w Wesołej, który odbędzie się 6 czerwca 2015 – uczestnicy projektu mają zapewniony bezpłatny udział w tych zawodach.

W projekcie może wziąć udział 60 osób. Szczególnie przeznaczony jest dla osób zmagające się z nadwagą, które chcą zaktywizować swoje ciało oraz pracowników biur, prowadzących statyczny i mało aktywny tryb życia.

d2zwig8

Na zajęcia obowiązują zapisy: kontakt@biegowkiwesola.org .

Zajęcia będą się odbywały w następujących miejscach:

  • Stadion Narodowy – nartorolki (środy 19.00 – 20.30 i niedziele 10.00-11.30)
  • Hipodrom oraz Las im. Jana III Sobieskiego w Wesołej – zajęcia imitacyjne z kijami narciarza biegowego, zajęcia wytrzymałościowe (soboty godz. 9.00-10.30)
  • Nadwiślańska Ścieżka Biegowa – zajęcia biegowe i siłowe (wtorki 19.00-20.30)
  • Park przy Górczewskiej na Bemowie – zajęcia imitacyjne z kijami narciarza biegowego, zajęcia wytrzymałościowe (czwartki 18.30-20.00).
d2zwig8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zwig8
Więcej tematów