Trwa ładowanie...

Oderwij się od ziemi: wkrótce otwarcie drugiego parku trampolin w Warszawie

Hangar 646 od września również na Mokotowie!

Oderwij się od ziemi: wkrótce otwarcie drugiego parku trampolin w Warszawie
d3uam59
d3uam59

Po sukcesie pierwszego Hangaru 646 na Gocławiu, bracia Marcin i Igor Konefał otwierają kolejny park trampolin. - Bardzo długo szukaliśmy idealnej lokalizacji, do której łatwo byłoby trafić. W końcu się udało - mówią pomysłodawcy projektu.

- Cieszymy się, że już za chwilę nasi goście będą mogli odwiedzać nas po obydwu stronach Wisły - mówi Marcin Konefał, jeden z pomysłodawców Hangaru 646. Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji trwały długo, ale w końcu wybór padł na lokum przy Domaniewskiej 37A, zaraz za Galerią Mokotów.

- Chcemy by nasze miejsca różniły się od siebie, dlatego hangar na Mokotowie z założenia ma być bardziej nastawiony na rekreację i zabawę, a hangar na Gocławiu będzie mocniej rozwijał się w sportową stronę - dodaje Igor Konefał, brat Marcina

Nowy park na Mokotowie oferuje dwa razy więcej trampolin: na odwiedzających czeka ogromna otwarta arena z przeszkodami do przeskakiwania. Ponadto w mokotowskim Hangarze znajdzie się boisko do zbijaka (gdzie w przyszłości będą organizowane zawody), do koszykówki na trampolinie oraz ogromna poduszka powietrzna do nauki skoków.

d3uam59

Na bardziej wprawionych czekają trampoliny sportowe ze ścianami do biegania. - Już niedługo pojawi się plansza akrobatyczna i przeszkody parkourowe - opowiadają bracia Konefał. Czekający będą mogli pograć na automatach, napić się w kawiarni, albo oglądać skoki z galerii widokowej, z której widok rozpościera się na całe miejsce.

Otwarcie Hangaru 646 na Mokotowie odbędzie się 10 września.

d3uam59
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uam59
Więcej tematów