Trwa ładowanie...

Oddaj krew przed Muzeum Powstania Warszawskiego

Chętni będą mogli oddać krew w mobilnym punkcie poboru, w godz. 9.00-14.00

Oddaj krew przed Muzeum Powstania Warszawskiego
d1qkewo
d1qkewo

1 sierpnia przed Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Chętni będą mogli oddać krew w mobilnym punkcie poboru, w godz. 9:00-14:00 przy ul. Przyokopowej 28 ( MAPA ). Organizatorem akcji jest Fundacja PKO Banku Polskiego we współpracy z Narodowym Centrum Krwi. W tym roku BAHK wspiera dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski.

Już piąty rok z rzędu krew będzie zbierana w ramach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. W czerwcowym etapie tegorocznej akcji, 14 czerwca – w Światowym Dniu Krwiodawcy – zebrano 325 litrów krwi, czyli o blisko 100 litrów więcej niż w roku poprzednim.

Każdy oddając krew otrzyma specjalny certyfikat, na którym będzie można zaproponować hasło kolejnych edycji Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Na autorów najciekawszych propozycji czekają atrakcyjne nagrody. Otrzymają je również osoby, które do 30 września 2013 r., czyli w okresie trwania tegorocznej akcji, dwukrotnie oddadzą krew.

Od 2009 roku, czyli od pierwszej edycji Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa, przyłączyło się już ponad 5 tys. osób, z których niemal 4 tys., po spełnieniu wszystkich wymagań zdrowotnych oddało krew. Łącznie przekazaliśmy potrzebującym 1 738,7 litrów krwi. Jest to nasz wspólny sukces – pracowników PKO Banku Polskiego, klientów i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy uczestniczą w BAHK.

d1qkewo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qkewo
Więcej tematów