Trwa ładowanie...

Od poniedziałku ruszają tandemy Veturlio!

Jak zlokalizować rower dla dwóch osób? Podpowiadamy

Od poniedziałku ruszają tandemy Veturlio!
d1t21zh
d1t21zh

W przyszłym tygodniu w bezobsługowych stacjach pojawi się 10 pierwszych tandemów Veturilo. - Jeśli się sprawdzą, dojdą kolejne - powiedział WawaLove.pl Artur Tondera z biura Pełnomocnika ds. Komunikacji Rowerowej.

- To wspólny wspólny pomysł miasta oraz firmy Nextbike, operatora systemu rowerów miejskich - mówi Tondera. - Rozmawiamy o tym już od dłuższego czasu, w poniedziałek odbędzie prezentacja pierwszych pojazdów - dodaje pełnomocnik.

Zasady wypożyczenia będą takie same jak w przypadku zwykłych jednośladów. Tandem będzie można zlokalizować wchodząc na stronę veturilo.waw.pl. Tam, na interaktywnej mapie będzie można sprawdzić, gdzie obecnie taki rower stoi.

Pierwsze tandemy zostaną zaprezentowane w najbliższy poniedziałek, w samo południe, przy stacji mieszczącej się obok metra Stadion Narodowy .

Od momentu, kiedy system Veturilo wystartował w Warszawie (rok 2012) roku użytkownicy dokonali już 5 milionów wypożyczeń miejskich rowerów. Tylko w tym roku od momentu startu systemu (czyli 1 marca) operator firma Nextbike Polska, odnotowała ponad 930 tys. wynajęć.

d1t21zh
d1t21zh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t21zh
Więcej tematów