Trwa ładowanie...

Od jesieni nowy serial "Wawa non stop"

Dziewięć osób przybyłych z całej Polski zamieszka w jednym domu. Nowa odsłona "Big Brothera" po warszawsku?

Od jesieni nowy serial "Wawa non stop"
d17fisb
d17fisb

Maciej, który jest blogerem, pasjonatem motocykli i muzyki rockowej prowadził komis z rowerami. Pewnego dnia odziedziczył duży, stary dom w centrum Warszawy. Dom wyremontował, jednak pieniędzy ze spadku nie wystarczyło już na opłaty. Wpadł na pomysł, aby wynająć osiem pokojów. Dał ogłoszenie w internecie. Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Później dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski. Dla wielu będzie to pierwszy kontakt z naszym miastem.

Kamera będzie towarzyszyć domownikom NON STOP i to nie tylko w domu, ale też poza nim - w pracy, wolnym czasie, z przyjaciółmi lub wrogami...

Filozofia Słoików bardzo nas urzekła -mówi Edward Miszczak z TVN - to będzie taka wersja "Big Brothera" ze scenariuszem. To jest nowy gatunek, który pojawia się na rynku tzw. telenowela hybrydowa. Fantastyczni młodzi ludzie, którzy zaczynają życie w domu, a potem wędrują, żeby znaleźć pracę

Mieszkańcami domu są: Maciej Tylenda (Maciej), Dobrosława Stoma (Dobrusia), Jacek Mędrala (Janek), Jowita Zienkiewicz (Oliwia), Łukasz Jaronik (Łukasz), Marta Chwaszczyńska (Marta), Magdalena Budrewicz (Lena), Joanna Drozdowska (Joanna) , Maciej Czachowski (Piotr).

d17fisb

Emisja "Wawa Non Stop" będzie miała miejsce w TVN - od 2 września tego roku, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

d17fisb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17fisb
Więcej tematów