Trwa ładowanie...

Och! Bazar! Edycja dla kobiet

Targi, wykłady, pokazy

Och! Bazar! Edycja dla kobiet
d32ug8i
d32ug8i

8 marca w Znajomych Znajomych przy ulicy Wilczej 58a odbędzie się kolejna edycja Och! Bazaru! Tym razem będzie to edycja kobieca, z okazji przypadającego na ten dzień święta. W programie targi, wykłady, pokazy. Wstęp wolny.

Na targach pojawią się lokalni projektanci, z najlepszymi markami tylko dla kobiet. Będzie można znaleźć biżuterię, dodatki, design, ubrania, kosmetyki i wiosenne kolekcje. Na warsztatach zadbamy o kobiecą duszę, umysł i ciało zapraszając profesjonalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem - mówią organizatorzy. Wszystkie warsztaty są za darmo. Zapisy na celebruj@gmail.com Będą także pokazy makijażu i zabiegów.

LISTA WARSZTATÓW:

12:00 - 13:30
"Bo we mnie jest MOC, czyli jak budować swoją pewność siebie"- warsztaty z Anną Wolską z Brightside coaching

13:30 - 15:00 z Agnieszką Ostrowską Life Woman Coach
"TWORZĘ SWOJĄ FIRMĘ, TWORZĘ SWÓJ PROJEKT"
To warsztat dla kobiet, które pragną wziąć życie w swoje ręce i w zgodzie ze swoimi marzeniami stworzyć coś swojego. Na warsztacie stworzysz wizję swojej przyszłej firmy lub projektu, wyznaczysz wartości, które staną się jej kamieniami węgielnymi, a także dowiesz się, jak działać, by harmonijnie budować biznes lub projekt, pamiętając przy tym o potrzebach swoich i najbliższych.

d32ug8i

15:00-16:30 „Kobieta w podróży” czyli jak efektywnie zaplanować i zrealizować swoją podróż - co nam sprzyja, a czego unikać? Zapraszamy na warsztaty dla ciekawych świata i różnic międzykulturowych z Wioletą Kozłowską, doradcą i pasjonatką podróży.

d32ug8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ug8i
Więcej tematów