Trwa ładowanie...

Oberwała się część sufitu Dworca Wschodniego

Dworzec był niedawno remontowany

Oberwała się część sufitu Dworca Wschodniego
d2f08kn
d2f08kn

Nad ranem oberwała się część sufitu Dworca Wschodniego. Z remontowanego niedawno obiektu odpadł płat gipsu i tynku o powierzchni około 70 metrów kwadratowych. - Nikomu nic się nie stało- uspokaja rzeczniczka PKP SA Katarzyna Mazurkiewicz. Na szczęście do wypadku doszło w sobotę nad ranem, gdy budynek był niemal pusty.

- Nad ranem oberwał się kawałek sufitu z karton-gipsu w części bocznej Dworca Wschodniego. Teren jest zabezpieczony. Nie ma wpływu na ruch pasażerski i pociągów - podkreśla w rozmowie z Wawalove.pl rzeczniczka PKP, Katarzyna Mazurkiewicz. PKP wezwało wykonawcę remontu do sprawdzenia sytuacji.

d2f08kn

Istnieje zagrożenie, że mogą się zawalić kolejne elementy, w dalszej części holu. Dlatego też zamknięto jeden z tuneli prowadzących do peronów.

Warszawa Wschodnia to jeden z trzech najważniejszych dworców stolicy. Budynek przeszedł kapitalny remont przed Euro w 2012 roku. Wówczas remont ten kosztował ok. 60 mln zł.

PKP sprawdzi pozostałe remontowane dworce

Jak poinformowała rzeczniczka PKP S.A., zlecono w trybie natychmiastowym sprawdzenie wszystkich ostatnio zmodernizowanych dworców. Chodzi m.in. o Centralny, Zachodni oraz Stadion. Kontrole ruszą w poniedziałek.

d2f08kn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f08kn
Więcej tematów