Trwa ładowanie...
bielany
Luiza Poreda
06-11-2012 10:00

Nowy Punkt Paszportowy na Bielanach

Mieszkańcy Bielan i Łomianek mogą już składać wnioski paszportowe oraz odbierać dokumenty w bielańskim urzędzie dzielnicowym

Nowy Punkt Paszportowy na Bielanach
d3xdjew
d3xdjew

Wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski oraz wicewojewoda mazowiecki Dariusz Piątek podpisali dokumenty potrzebne do otwarcia nowego Terenowego Punktu Paszportowego. - Dziś paszport wydawany jest w tempie wręcz ekspresowym. Otwierany punkt paszportowy jest kolejnym krokiem, który przybliża nas do tego, aby uzyskanie dokumentu tożsamości, jakim posługujemy się w trakcie podróży zagranicznych, było jak najlepiej osiągalne dla mieszkańców Warszawy. Cieszę się, że udało się dzisiaj otworzyć kolejny punkt na terenie miasta, w którym będzie można odebrać swój własny paszport - powiedział wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski.

Otwarty w Urzędzie Dzielnicy Bielany punkt jest kolejnym miejscem, w którym mieszkańcy mogą obierać paszporty.

Dzięki zawartemu w 2008 r. porozumieniu przez wojewodę mazowieckiego oraz prezydent m. st. Warszawy powołano terenowe punkty paszportowe na Żoliborzu, Bemowie, Pradze Południe i Ochocie. Obecnie także mieszkańcy Ursynowa mogą korzystać z takiego udogodnienia w swoim urzędzie dzielnicy.

****

d3xdjew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xdjew
Więcej tematów