Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Pozytywka

Coś dla dzieci i ich rodziców!

Nowe miejsce: Pozytywka
d2qol1j
d2qol1j

Pozytywka pojawiła się w lutym i jest autorskim pomysłem dwóch szalonych dziewcząt - Karoliny i Doroty. Pragnęły one stworzyć miejsce przyjemne dla młodych osób śpieszących się rano na uczelnię, matek i ojców z dziećmi oraz przyjaciółek, które przy gorącej czekoladzie będą mogły plotkować do woli...

Można tu zjeść i odpocząć w czasie, gdy nasze pociechy będą korzystały z zajęć - mamy tu rytmikę, taniec, angielski oraz zajęcia plastyczne. Wciąż są dodawane nowe eventy - nie tylko dla dzieci. W nadchodzący weekend klientki mają np. darmowe spa dla dłoni, niedawno organizowano tu "Wiosenne wietrzenie szafy". Wymieniać można jeszcze dużo bo rzeczywiście sporo się tu dzieje.

Co w menu i jakie ceny? Zjemy tu prosto i w miarę tanio. Naleśniki (od 6 zł), parówki z chlebem (5 zł), pierogi ruskie - 10 zł. Do picia kawy, herbaty i soki (espresso - 6 zł). Od poniedziałku do piątku happy hours w godz. 10.00 - 12.00 - do każdej kawy wybrane ciastko za 1zł. Poniżej na zdjęciach całe menu.

d2qol1j

Niewątpliwym atutem lokalu jest sala zabaw. Dzieciaki naprawdę mogą się tu wyszaleć do woli (zobaczcie na zdjęciach). Jest nawet basen z piłeczkami dla najmłodszych), 3 razy w tygodniu odbywa się Bajkowe Kino - pełnometrażowe animacje Disneya, są przewijaki i krzesełka do jedzenia. Jest też Wi-Fi.

Miejsc, w których dostaniemy pełną kompleksową opiekę nad rodzicem z dzieckiem wciąż nie ma w Warszawie zbyt wiele - więc do Pozytywki naprawdę warto zajrzeć.

Pozytywka
ul. Morcinka 5/17
Godz. otwarcia: Pon - Niedz.: 10.00 - 19.00
STRONA internetowa

d2qol1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qol1j
Więcej tematów