Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Miejsce Spotkań Warszawa

Alternatywne centrum kultury na ul. Dzielnej 1

Nowe miejsce: Miejsce Spotkań Warszawa
d1v4mah
d1v4mah

Zajmujący się alternatywną edukacją, zrzeszeni jako Stowarzyszenie Konkluzja pracownicy warszawskich instytucji kultury we współpracy z pracownią ceramiczną Amfora zapraszają do nowego miejsca.

Tu odbywać się będą cykliczne spotkania poświęcone Warszawie, nowoczesnemu i tradycyjnemu śpiewaniu, hafciarstwu i ekonomi, narracjom i pisarstwu, projektowaniu oraz majsterkowaniu dla kobiet.

Miejsce Spotkań Warszawa otwiera się by realizować projekty edukacyjne, które nie mieszczą się w polityce warszawskich szkół, galerii i muzeów. Codzienne warsztaty i zajęcia współtworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w nauczaniu, dla których rozwój osobisty jest równoznaczny z dobrą zabawą. Zawsze w dialogu, jak to na spotkaniu. Będzie okazja, aby nauczyć się wielu nowych umiejętności, takich jak haftowanie, majsterkowanie czy śpiewanie. Regularnie odbywać się będą spotkania varsavianistyczne.

d1v4mah

Grafik oraz szczegółowe opisy spotkań, a także cennik i biogramy prowadzących znajdują się na facebooku: www.facebook.com/miejscespotkan

Miejsce Spotkań Warszawa mieści się w pracowni ceramicznej Amforaprzy ul. Dzielnej 1.

d1v4mah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v4mah
Więcej tematów