Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Midnight Pub&Club

Automaty, na których zagramy w Street Fighter lub Mortal Kombat, gry planszowe i piwo w promocyjnej cenie. Nowy klub na Starym Mieście!

Nowe miejsce: Midnight Pub&Club
d1b2euz
d1b2euz

Wraz z początkiem października na klubowej mapie Warszawy pojawił się "Midnight Pub & Club". Znajdziemy go na trzech poziomach pięknej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy Barbakanie. Znajdziemy tam m.in. elegancki coctail bar (właściciele obiecują, że barmani serwują tu napoje zrobione na bazie świeżych owoców i ziół).

Poza tym na amatorów gier czekają planszówki, m.in. Monopoly, także talie kart i szachy. Mają się także pojawić klasyczne automaty z kultowymi grami z lat 90 - Street Fighter czy Mortal Kombat. jak zapewniają właściciele, podstawowym kryterium będzie możliwość gry na "2 playery". Jest tu też profesjonalny stół do gry w piłkarzyki.

Ceny: Gry planszowe, karty, szachy są do dyspozycji gości i nie podlegają żadnym opłatom. Automaty będą na żetony, cena jeszcze nie jest znana. Stół do piłkarzyków będzie na monety dwuzłotowe, czyli tak jak wszędzie.

d1b2euz

Wejście w godzinach otwarcia lokalu nie podlega opłacie, wstęp na imprezy taneczne jest również wolny. Właściciele klubu przewidują bilety będą tylko w przypadku imprez z gwiazdami z zagranicy. Piwo w ramach Happy Hours (do 19:00) kosztuje 5 zł, potem od 8 do 10. Coctail alkoholowy dostaniemy tu za 18 zł. W przygotowaniu są piwa regionalne i te z niszowych browarów. Zapytaliśmy o kontrowersyjnego ostatnio "Ciechana".

- Właściciele klubu jak i obsługa, to młodzi ludzie, blisko związani z tkanką miejską. Nie stoją po żadnej ze stron sporu, jeśli o to chodzi. - odpowiedział nam właściciel klubu. - Każdy gość klubu traktowany jest na równi i beż żadnych uprzedzeń.

Midnight Pub&Club
ul. Brzozowa 37
Godz. otwarcia: poniedziałek - sobota: od 15.00 do ostatniego gościa

d1b2euz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b2euz
Więcej tematów