Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion

Kup, sprzedaj lub wymień ubrania i akcesoria w nowym sklepie, który otwarto w BUWie!

Nowe miejsce: Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion
d3wtaoo
d3wtaoo

Pomysł jest fajny i oryginalny - ubrania i akcesoria są kupowane, sprzedawane i wymieniane wśród lokalnych klientów. Każdy może przynieść swoje dawniej ulubione rzeczy w dobrej kondycji do sprzedaży bądź wymiany na miejscu. Stale zmieniający się asortyment obejmuje odzież markową, vintage, skórzaną, dżinsową, młodych projektantów oraz nową. Brooklyn Exchange oferuje ubrania dla kobiet i mężczyzn. Ceny wahają się od 30 zł -150 zł. Rzeczy od znanych projektantów są nieco droższe, ale ceny i tak są znacząco niższe niż w galeriach handlowych.

Zwróciliśmy też uwagę na to, że Brooklyn Exchange jest pomysłem ekologicznym - zamiast wyrzucać stary, niechciany ciuch, wymieniamy go na nowy. Wspiera zatem ideę * recyklingu *poprzez ponowne użycie odzieży. Ponieważ działa w lokalnej odsprzedaży, emisje zanieczyszczeń z produkcji oraz dystrybucji są tu eliminowane.

Brooklyn Exchange wspiera swoimi działaniami Fundację non profit "Jesteśmy OK". To znaczy, że za każdą reklamówkę z której zrezygnujesz przy zakupach, zostanie Ci wręczone 20 groszy, które sam wrzucisz do zaplombowanej puszki. Wymień reklamówkę na 20 groszówkę i POMAGAJ!

d3wtaoo

Sklep Brooklyn Exchange z pewnością pokochają osoby, które szukają unikatowych ubrań. Mają pełne szafy odzieży i butów w dobrym stanie, których nie noszą i chcą je sprzedać bądź wymienić na inne. Chcą promować zrównoważony styl życia poprzez ponowne użycie i recykling odzieży.

Znajdujemy się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego na Poziomie -1 obok Poczty Polskiej. *
*
ul. Dobra 55/56, Powiśle .

Dla posiadaczy Karty BUW 10% zniżki. Promocja trwa do końca lutego.


Każdy kto polubi i udostępni fanpage Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion , otrzyma 5 % rabatu na zakupy.

d3wtaoo
d3wtaoo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wtaoo
Więcej tematów