Trwa ładowanie...

Nikt nie przyszedł na urodziny 12-latki z autyzmem. Internauci wysyłają jej życzenia i szykują niespodziankę

Chcecie pomóc w organizacji urodzin dla Oliwki? Zobaczcie, jak możecie pomóc!

Nikt nie przyszedł na urodziny 12-latki z autyzmem. Internauci wysyłają jej życzenia i szykują niespodziankę
dzpuo0t
dzpuo0t

Ta historia wzruszyła internautów. Z całego świata spływają życzenia dla 12-letniej Oliwki z autyzmem. Powód? Nikt nie przyszedł na jej przyjęcie urodzinowe. Teraz warszawiacy mobilizują siły i chcą przygotowac imprezę niespodziankę dla chorej dziewczynki.

Wszystko zaczęło się od przykrego incydentu - 12-letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem, marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice, żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzil. Niestety nikt nie przyszedł.

Sprawę opisał Filip Chajzer na swoim profilu na Facebooku. Historia 12-letniej dziewczynki, chorej na autyzm, na której przyjęcie urodzinowe nie przyszło żadne z jej kolegów i koleżanek ze szkoły, poruszyła internautów. u2013 Mój syn z zespołem Aspergera też zapraszał dzieci i nikt nie przychodził u2013 pisze jedna z internautek. u2013 Tego smutku i bólu serca nie da się opisać. Teraz już nie zaprasza, bo - jak mówi - i tak nie ma sensu. W przyszłym roku osiemnastka i pewnie nikt nie przyjdzie... u2013 dodaje kobieta.

Internauci zmobilizowali siły i postanowili zorganizować przyjęcie urodzinowe dla chorej Oliwki. Pomysłodawcą projektu jest Filip Chajzer. - Pracujemy nad tym, żeby w sobotę zrobić niezapomnianą niespodziankę. Akcja musi być jednak super bezpieczna dla samej solenizantki. Idealnym miejscem będzie Fun Park Digiloo na warszawskim Mokotowie. Ul. Merliniego 2. Oliwka będzie miała wydzieloną dla siebie i mamy część na antresoli, skąd usłyszy i zobaczy wasze gigantyczne STO LAT. Spotykamy się w sobotę o 16. Dziewczynka przyjedzie trochę później - zaznacza dziennikarz.

To jednak nie wszystko - z całego świata napływają kartki z życzeniami urodzinowymi dla 12-latki. Ci, którzy chcą dołączyć do akcji, mogą wysłać listy na adres: Klubokawiarnia Smocza Fajne Miejsce, ul. Smocza 18 01-034 Warszawa.

dzpuo0t

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Robią biznes na śmierci Piotra S., który podpalił się w Warszawie. "Tak się zarabia*na tragedii"*

dzpuo0t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzpuo0t
Więcej tematów