Trwa ładowanie...

Nietypowa akcja na Ursynowie. Oddaj krew, dostaniesz... darmowego kebaba

Wszystko w szczytnym celu!

Nietypowa akcja na Ursynowie. Oddaj krew, dostaniesz... darmowego kebaba
d2ezyft
d2ezyft

Nietypowa akcja na warszawskim Ursynowie. Każda osoba, która odda dziś krew przed Urzędem Dzielnicy, otrzyma... darmowego kebaba. Internauci są zachwyceni pomysłem restauracji.

Na Ursynowie trwa się zbiórka krwi zorganizowana wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi "Krewki Ursynów". Wydarzenie jest kontynuacją akcji "40 litrów krwi na 40-lecie Ursynowa".

Jedna z reasturacji oferujących popularny kebab postanowiła przyłączyć się do zbiórki w niecodzienny sposób. - Dla wszystkich, którzy w tym dniu oddadzą krew wspomagając akcję w lokalu Adana czeka niepsodzianka - czytamy na facebookym profilu lokalu.

Co oferuje restauracja krwiodawcom? Osoby, które wspomogą ursynowską akcję mogą liczyć na darmowy kebab w cienkim cieście, baklawę i dowolnie wybrany napój. - Po oddaniu krwi dostaną Państwo ulotkę na darmowy posiłek. Można na niego przyjść w późniejszych godzinach - informują właściciele Adany.

d2ezyft

Warszawiakom bardzo spodobał sie ten pomysł, chwalą restaurację za kreatywność i dobre chęci. - Brawo, kochamy Was!- czytamy w komentarzach. - A jaki jest limit oddawania krwi? - zapytał retorycznie jeden z internautów.

d2ezyft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ezyft
Więcej tematów