Trwa ładowanie...

Nieletni brutalnie pobili parę wracającą z urodzin

Chciał wyrwać kobiecie torebkę, chwycił ją za gardło, próbował dusić i uderzył w twarz, po czym kopał

Nieletni brutalnie pobili parę wracającą z urodzin
d2dj32y
d2dj32y

4.00 nad ranem. Praga-Północ. Wracającą z urodzin parę zaczepiło dwóch młodych mężczyzn. W pewnej chwili jeden z napastników, próbując wyrwać pokrzywdzonej torebkę, chwycił ją za gardło, próbował dusić i uderzył w twarz, po czym kopał kobietę. Drugi w tym czasie zażądał od pokrzywdzonego pieniędzy, następnie popchnął go, przewrócił na ziemię i kopał po całym ciele.

Zaalarmowani wywiadowcy z północnopraskiej komendy udali się na miejsce. Dalej cała sytuacja potoczyła się dynamicznie. Policjant spostrzegł uciekającego nieletniego, nie czekając udał się za nim w pościg. Funkcjonariusz krzycząc „Stój policja”, dalej biegł za podejrzewanym.* Dopiero kiedy jeszcze raz wydał okrzyk i wyjął broń służbową, nieletni zatrzymał się.* Okazał się nim znany już dobrze policjantom 16-latek. Funkcjonariusze powiadomili karetkę pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala.

Drugi z nieletnich napastników został ustalony i zatrzymany kolejnego dnia. Obaj trafili do policyjnej izby dziecka. Okazało się, że jeden z nieletnich właśnie tego dnia miał wrócić z przepustki do Zakładu Poprawczego. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród osób nieletnich z północnopraskiej komendy określili 16-latkom czyny karalne dotyczące usiłowania rozbojów. Dalej sprawą nieletnich zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

d2dj32y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dj32y
Więcej tematów